Góralska Rezydencja 

Wypoczywaj i czerp zyski z niekończącego się sezonu w Kościelisku

36 LUKSÓWOWYCH APARTAMENTÓW

W każdym z 3 budynków  powstaje 36 luksusowych apartamentów o powierzchni dostosowanej do Twoich preferencji inwestycyjnych: od 20 do 50 m² z przeszklonym balkonem lub tarasem. Układ każdego z nich zaprojektowany został z myślą o wynajmie turystom, którzy podczas wypoczynku szukają komfortu i cenią sobie funkcjonalną, wygodną przestrzeń. Także Ty, przyjeżdżając do swojego apartamentu, będziesz czuł się tu lepiej niż w domu.

 

PRZESZKLENIA I WIDOK NA GÓRY

Budynek z elementami charakterystycznymi dla architektury Podhala . Z większości mieszkań roztacza się piękny widok na otaczające Kościelisko góry: Tatry z Giewontem na czele, zielone lasy ,doliny Kościeliska oraz Chochołowska. Dzięki dużej liczbie okien i przeszkleń wnętrza są doskonale doświetlone, a wykorzystanie naturalnego drewna i kamienia podkreśla ponadczasową elegancję.

R

Szklane Windy

R

Elementy z drewna i kamienia

R

Klimatyczne wnętrza

WYKOŃCZONE POD KLUCZ

Wypoczywaj i czerp zyski z niekończącego się sezonu w Kościelisku

Kupując apartament, odbierasz gotowe, luksusowo wyposażone mieszkanie. W Twoim apartamencie znajdzie się nie tylko wysokiej klasy sprzęty RTV AGD, lecz także pościel i ręczniki, a nawet drobne, gustowne dodatki, jak wazon z kwiatami czy świecie. Wszystko dobrane przez sprawdzonych projektantów wnętrz, którzy pracują dla nas na wyłączność i wiedzą, jakie materiały z jednej strony cieszą oko, a z drugiej – najlepiej sprawdzają się podczas eksploatacji przy wynajmie krótkoterminowym.

Dogodne pobyty właścicielskie

l

Pełna własność z księgą wieczystą

Obsługa operatora

Ponadto…

 

  •  PLAC ZABAW dla dzieci
  •  RECEPCJA
  •  EKOLOGICZNE ogrzewanie pompy ciepła
  •  profesjonalna obsługa inwestycji przez SPRAWDZONEGO OPERATORA
  •  ŚWIETNA LOKALIZACJA w spokojnej dzielnicy Kościeliska
  • magia TATR

     

P.S. Rezydencja Góralska

jest już wybudowana, teraz trwają prace w środku. Przyjedź, zobacz inwestycję na miejscu i spełnij marzenie o własnym, dochodowym apartamencie w górach! Planowane zakończenie inwestycji: II kwartał 2020 r.

NIERUCHOMOŚCI NA WYNAJEM – NAJLEPSZA INWESTYCJA KAPITAŁU

Inwestycje w nieruchomości na wynajem to według analityków i niezależnych doradców jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji długoterminowych. Tym bardziej, że lokaty w bankach są dziś niskooprocentowane, a inwestowanie na giełdzie i trading obarczone są obecnie dużym ryzkiem.

 

Stabilny i bezpieczny zysk zapewniają zwłaszcza apartamenty inwestycyjne w górach, gdzie sezon turystyczny rozkłada się praktycznie na cały. Podkreślają to zwłaszcza nasi klienci, którzy wcześniej zainwestowali w apartament nad morzem, gdzie sezon trwa nawet trzy razy krócej. Wielu z nich przyznaje, że nie spodziewało się, że zakup luksusowego apartamentu w Kościelisku przeznaczonego na wynajem będzie tak rentowną inwestycją. Zwłaszcza jeśli za kompleksową obsługę i promocję apartamentu w całości odpowiada profesjonalny operator.

Inwestycja w realną wartość

Ponad 280 dni wysokiego i średniego sezonu

Profesjonalny i sprawdzony operator

JAK TWÓJ APARTAMENT BĘDZIE ZARABIAŁ?

Jak pokazują badania Ruchu Turystycznego na Podhalu w 2017 r., niemal połowa turystów przyjeżdżających do Zakopanego spędza tu od 4 do 7 nocy, a kolejne 30% zatrzymuje się na 2-3 noce. Oznacza to, że Twój apartament w sezonie może zostać wynajęty nawet dwukrotnie w ciągu jednego tygodnia. Aby zawsze był w 100% gotowy na przyjęcie gości, wszystkimi sprawami związanymi z jego wynajmem, promocją i bieżącą obsługą zajmie się solidny i sprawdzony operator Rezydencji Góralskiej, który doskonale zna rynek wynajmu na Podhalu oraz potrzeby i oczekiwania gości.

 

Do zadań operatora należą:

 obsługa gości na miejscu,

 sprzątanie apartamentu,

 uzupełnienie kosmetyków, środków czystości i kuchennych artykułów pierwszej potrzeby,

 marketing i promocja apartamentu oraz całego obiektu,

 optymalizacja ceny wynajmu,

 bieżące naprawy,

 comiesięczny przelew na Twoje konto,

 przygotowanie apartamentu na Twój przyjazd.

 

Tobie zostaje jedynie sprawdzenie przelewów z wypracowanym przez apartament zyskiem.

 

Operator Rezydencji Góralskiej nie pobiera żadnej stałej miesięcznej opłaty, otrzymuje jedynie prowizję od wypracowanego zysku. Dzięki takiemu modelowi masz pewność, że zapewnienie jak najlepszego obłożenia po korzystnych stawkach leży też w jego interesie.

SKĄD MAM MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE FAKTYCZNIE ZAROBIĘ NA TEJ INWESTYCJI?

Od kilku lat obserwujemy na Podhalu rosnące zainteresowanie pobytami w aparthotelach, które łączą zalety hotelu ze swobodą i prywatnością niezależnego mieszkania. Co miesiąc fraza „apartamenty na Podhalu” jest wpisywana w wyszukiwarkę Google’a od 12 tys. do ponad 40 tys. razy! Kościelisko jest najszybciej rosnącą w zapytaniach destynacją w każdym możliwym zestawieniu przygotowywanym przez portal nocowanie.pl.

 

Wynająć apartament wakacyjny, to jakby wprowadzić się na jakiś czas do nowego, luksusowo wyposażonego domu w malowniczo położonym miejscu. Jest to forma zakwaterowania często wybierana przez rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół, które cenią sobie komfort, dostęp do w pełni wyposażonej kuchni i wspólną, wygodną przestrzeń w salonie. Szczególnie poszukiwane są nowe, luksusowe apartamenty ze stylowym designem nawiązującym do regionu, garażem i widokiem na góry.

TATRA STYLE – DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Jako firma deweloperska z Podhala doskonale znamy lokalny rynek i uwarunkowania. W ciągu 7 lat zrealizowaliśmy 7 inwestycji. Jako właściciel aparthoteli, hoteli, willi i pensjonatów w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej i Kościelisku – znamy preferencje i potrzeby turystów z kraju i zagranicy, czyli Twoich przyszłych klientów. Przede wszystkim jednak dbamy o Twój zysk, bo zadowolenie i zaufanie klienta to kapitał, który procentuje

Adress 

ul. Nędzy Kubinca 192

34-511 Kościelisko